HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Grafik Tasarım Kursu 2004 yılında Ankara‘da kurulmuş bir eğitim kurumudur. Grafik Tasarım Kursu alanında Türkiye’nin en ciddi ve disiplinli eğitim kurumu olmayı başarmıştır. Online Grafik Tasarım eğitimi hizmeti ile geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Türkiye’de bir ilk gerçekleştirerek Hibrit (aynı anda hem online hem yüz yüze) eğitim modeli ile eşsiz bir hizmete imza atmıştır. Grafik Tasarım Kursunda derslerin tamamı kayıt altına alınır. Bu kayıtlar sadece o sınıfa kayıtlı öğrencilere sistem üzerinden açılır. Ders tekrarlarını ve ödevleri bu kayıtları izleyerek tekrar etme imkanı hizmetlerinden bazılarıdır. Yerleşkesi Ankara Çankaya’da bulunan Grafik Tasarım Kursunun 50’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Binlerce mezun veren Grafik Tasarım Kursunun, yazılım sektörünün öncü firmalarında çalışan başarı hikayeleri ile dolu öğrencileri vardır.

Vizyonumuz

Birinci önceliğimiz Türkiye’nin en kaliteli ve fiyatı en uygun Grafik Tasarım kursu olarak hizmet vermektir. Misyonumuz, ülkemize ihtiyacı olan Grafik Tasarım alanında çalışacak personellere iş gücünü en yüksek kalite de son teknolojiler ile donatarak hizmet vermek istiyoruz. Biz Grafik Tasarım Kursu olarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olmanın yanı sıra Microsoft Yetkili Eğitim Merkezi,  AutoDESK Yetkili Eğitim Merkezi, Solidworks Lisanslı Eğitim Merkezi, Google Partnerliği, ASOSEM (Ankara Sanayi Odası Sürekli Eğitim Merkezi) CNC Uygulama partnerliği, PearsonVUE (Uluslararası Sınav Merkezi) gibi pek çok ulusal ve uluslararası kuruluşun partneridir.

Misyonumuz

18 yıllık Eğitim tecrübemizi daha da ilerilere götürerek bu alanda daha büyük işler başarmak istiyoruz. Hedeflerimize sağlam adımlarla ve son teknolojileri üreten ve öğreten bir Eğitim Kurumu olmak istiyoruz.
5/5